sobota 22. února 2014

TAG: Práskni na sebe nějakou tu špínu

Tak už se ke mně tenhle TAG taky dostal. Se smíchem jsem si pročítala vaše články o špíně, co na sebe prozrazujete a užívala si ten pocit, že já nic práskat nemusím. Ale pak se svým TAGem přišla Péťa a s ní i moje nominace.
Byla to od ní pěkná podpásovka, ale nejsem přece žádný béčko že jo. Tak jsem pro vás taky nějakou tu špínu nasbírala. ;)

Mytí nádobí? Ne!
Mně je fakt úplně jedno, když mám na lince tři špinavý talíře, pět hrníčků a dvě misky. Prostě to někam položím a počkám až to někdo umyje. Ale on to většinou nikdo neudělá, že jo. Takže to tam takhle je až do tý doby, dokud mám z čeho jíst, pak nastává problém a já to nakonec teda přece jenom umyju jo, ale strašně nerada.


Mobil nedávám z ruky
Jestli jsem na něčem závislá, tak je to mobil. Je to můj věčný společník a pravá ruka. Potřebuju ho mít neustále u sebe a vědět, že kdyby po mně někdo něco chtěl, budu k dispozici. A nebo když průběžně sleduju, jak přibývají komentáře k novým postům, fakt mě to baví. Jsem celá na nervy, když ho u sebe nemám, asi je to fakt nějaká nemoc.

Velký boom? Díky nechci. 
Znáte to, když se vyrojí nějaká novinka a najednou jí všichni musí mít a je úplně jedno, že má teď 10 lidí v jedné místnosti stejné boty, protože jsou prostě in. Já tohle fakt nemám ráda. A většinou se mi ty věci ani nelíbí. Když už si něco takového koupím, tak až po nějaké době, musím si na to přijít sama a chtít to, nechci to mít jen proto, že to mají ostatní. A taky nerada nosím něco, co už kolem mě lidi mají.

Sleduju pořady o vaření, i přesto že nevařím
Mám strašně ráda Jamieho Olivera a taky Zdeňka Pohlreicha. Baví mě pořady o vaření, kde vždycky vidím pěknej novej recept, jídlo co by fakt mohlo bejt chutný, ale stejně nikdy nic z toho neuvařím. Prostě to jen sleduju. Zatímco mě hrozně baví péct, ale v životě jsem neviděla ani jeden pořad o pečení.

Nic citrusovýho ani levandulovýho mi nesmí do domu
Všimla jsem si, jak tady v blogo-světě hrozně letí levandulová vůně. A ono to teda asi bude i normálně, protože proč by jinak bylo v drogeriích tolik levandulových věcí. Ale mě to prostě vůbec nevoní, ta vůně je mi protivná a mám averzi k fialový barvě, takže asi tak. A citrusy v kosmetice? To teda taky ne.

Sleduju Ulici a Ordinaci
Jakože fakt, beze srandy. Když jsem chodila na základku, sledovala jsem to denně a pravidelně, teď tyhle seriály pokaždý sjíždím doma. Je mi jedno že už tam byl každej s každym, prostě mě to baví a i v týdnu když nejsem doma mi babička podává podrobný info, co se v seriálech zrovna děje. :D

Největší hlad mám vždycky večer (v noci)
To snad ani nepotřebuje komentář. V devět, v deset nebo klidně i v jedenáct si vzpomenu na to, že bych si vlastně něco dala, a proto se u mě to největší obžerství koná vždy právě v tuto dobu.

Mastný vlasy? Bez problému
Tak jo, chtěla jsem vám to zamlčet, ale já to teda prásknu. Když jsem přes víkend doma, nebo mám prázdniny, dokážu klidně týden chodit s neumytými vlasy a je mi to jedno. Mě mytí vlasů totiž vůbec nebaví. Prostě je hodím do culíku a nic neřeším.

Tak jo, já myslím že by to stačilo, taky byste se toho mohly dozvědět až moc a už by mě nikdo nečetl. Doufám, že jste se pobavily, já bych měla jít umýt nádobí.. :D

9 komentářů:

 1. No tohle? Taková hrůza! :D
  Mytí nádobí taky není nic pro mě, mobilové nemoci už jsem se celkem zbavila, miluju levanduli a málokdy si vydržím neumýt vlasy déle než ob den, to je asi druhá strana mince. :D

  OdpovědětVymazat
 2. To s tím mytím nádobí máme podobně. I když já se teda snažím (a poslední dobou mi to i jde) - umývat nádobí skoro vždy po tom, co něco uvařím nebo dojím. Takže se to pak nehromadí. Ale pak zas přijde den, kdy spěchám - na rychlo přijdu domů - uvařím, najím se a všude je bordel. A kolikrát tam zůstane i den, dva.
  Já teda nejsem až tak moc závislá na mobilu, ale když nad tím tak přemýšlím - asi vlastně jsem :D taky ho mám pořád u sebe. Ale že bych na něm byla celej den - to ne. Spíš ho mám u sebe, kdyby něco, ale že bych na něm celej den něco hrála, smskovala, volala a podobně - to ne. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Nádobí se mi taky kupí, a čekám, až ho skřítkové umyjou. Ale neumyjou hajzli. Ty jo, nemáš ráda citrusy a levanduli. To jsi snad první člověk s averzí k levanduli (nesouvisí to náhodou s bodem velký boom? :D) Přiznám se, že když jsem nemocná, tak si taky vlasy nemyju tak často. Ale týden jsem ještě nevydržela, klobouk dolů ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele Claire, to mě nenapadlo. :D Ale zrovna tohle s boomem nesouvisí, vůbec mi to nevoníí :D
   Díky za obdiv, za tohle mi ještě nikdo poklonu nesložil. ;) :D

   Vymazat
 4. Přiznám taky jednu maličkost, ať v tom nejsi sama. Ty vlasy...ehm...jsem doma, nikam nemusím, tak co. Těch šest až sedm dní dávám taky, když se mi nechce. Sice (nebo možná právě proto) je mám hodně dlouhé a miluju je, ale to mytí mě občas ubíjí. A jedna super odpornost, když jsem psala diplomku vydržela jsem čtrnáct (14) dní! To už jsem byla tedy odporná sama sobě, ale prostě jsem to musela dopsat a všechno ostatní muselo jít bokem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Děkuju! :D :)
   Hned mám lepší pocit. Myslím, že na upgrade level čtrnácti dnů se taky jednou dostanu, třeba před maturitou. :D Ale zatím mi stačí týden a už bych si vlasy nejradši utrhala, ale prostě se mi nechce je umýt. :D

   Vymazat
 5. Taky nenávidím nádobí, navíc teď má přítel sešitou ruku a nemůže mi s ním pomoct, tak je jenom na mně... A už mě to fakt sere!! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D :D
   Upřímně, ale opravdu upřímně tě lituju. :D

   Vymazat